Pozastavenie do odvolania

23. května 2015 v 20:41 | Freya |  Iné dôležité veci
Mrzí ma to, ale situácia sa vyvinula tak, že tu dlhšiu dobu nebudem. Moja dokonalá matka ma už obrala aj o posledné kúsky nervov, ktoré som mala, takže situáciu musím nejako vyriešiť. Som z toho celého nešťastná a smutná, pravdepodobne pôjde celé moje snaženie sa na škole do... niekam, ale pokiaľ to má znamenať, že budem mať konečne pokoj, tak to stojí za to. Neviem, kedy sa sem vrátim a či vôbec, ale inak sa mi momentálne nedá, bohužiaľ.

Mrzí ma to, dúfam, že mi odpustíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 21:14 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama